Семінар учителів української мови та літератури

Hа базі Бочечківського НВК  відбувся семінар учителів української мови та літератури з теми «Розвиток професійних компетентностей учителя-словесника в умовах сучасного освітнього простору».  Гостей зі словами вітання радо зустріла директор НВК Внучкова Г.М. та запропонувала переглянути відеофільм «Бочечківська перлина».

Після перегляду відеофільму учасників семінару запросили на методичні посиденьки. З доповіддю виступила Мохнушко Г.В., яка проаналізувала  зміст основних компетентностей педагога. У ході доповіді філологи створювали портрет сучасного учителя з погляду учнів, батьків, адміністрації школи та Міністерства освіти.

Ніколаєнко Г.І. запросила колег до інтелектуальної крамниці педагогічних ідей.

Майстер-класи з ТОП-10 методів та прийомів провели учителі НВК  з педагогами району . Учасники семінару заповнювали  ФБ-сторінки письменника,  таймлайни, складали пазли, працювали в інтернет-мережі над створенням хмар слів , ознайомилися з конструктором LearningApps  та створювали вправу «Скачки». У ході методичних посиденьок учителі презентували ще ряд цікавих методів: кроссенси, інтелект-карта, пантбук, відеоролик.

Цікаво провів майстер-клас учень 6 класу Левченко Микола, який рекламував вправу «Розмальовки».

Підбиваючи підсумки  методичних посиденьок, учасники семінару визнали  створення вправ за допомогою конструктора Learning Apps  одним із найбільш доцільних методів у роботі з сучасними учнями.

Наступний етап семінару –  психологічний релакс «Арттерапія», який провела шкільний психолог Шаповалова О. А.

На закінчення всіх присутніх із прийдешнім святом 8 Березня привітала піснею Шевченко А., а Левченко М. та Тютюнник В. подарували на згадку сувеніри, зроблені руками учнів .