Відкриття «Активного парку» в Козацькому

В рамках проєкту «Здорова Україна» в селі Козацьке Бочечківської громади, презентували соціальний проєкт «Активні парки — локації здорової України». На відкриття «Активного парку», яке відбулося 12 листопада завітали голова Конотопської районної ради Віктор БИК, заступник голови Конотопської районної ради – Андрій Яровий, керуючий справами Конотопської районної ради – Юрій Цикал. Також були присутні начальник відділу освіти Бочечківської сільської ради Світлана СТЕПАНЕНКО, вчителі навчальних закладів Бочечківської громади, учні та діти.

Мета створення подібних локацій – надати кожному мешканцю громади вільний доступ до інвентарю для занять спортом, незалежно від часу та проживання.

«Активний парк» оснащений необхідними елементами інфраструктури: «шведська» стінка, комплекс турніків, гімнастичні бруси, лавка для виконання динамічних вправ, зона для занять фітнесом (вільний простір), координаційна лінія.

Кожен відвідувач парку за допомогою смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати для себе легкі та цікаві вправи для всього тіла, що відкриються на сайті. Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальним тренером, спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

«Для нас важливо, аби молодь була здоровою. Тому підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського і облаштували «активний парк». Адже «Активні парки» — це можливість без тренажерів, без персонального тренера, займатись фізичними навантаженнями разом з олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту та зірками телебачення й естради.

Бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою та спортивних досягнень!», – зауважив під час свого виступу Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ.