До Дня Української Державності педагоги Козацького НВК взяли участь у дистанційному Всеукраїнському творчому марафоні організованого творчим об’єднанням Перлина Мистецтва та зайняли почесне ІІ місце!!!
Наближаємо нашу Перемогу разом!!!
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297078620_2577690915700529_132275033653173570_n.png)
До Дня Української Державності педагоги Козацького НВК взяли участь у дистанційному Всеукраїнському творчому марафоні організованого творчим об’єднанням Перлина Мистецтва та зайняли почесне ІІ місце!!!
Наближаємо нашу Перемогу разом!!!