Фахівець відділу забезпечення заходів з попередження НС та ЦЗ у Конотопському районі центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Сумській області спільно із поліцейським офіцером громади провели «Єдиний урок безпеки» із учнями закладів освіти щодо поведінки та дій в умовах небезпеки.
Головною метою проведення занять стало навчання дітей правилам поведінки у разі виявлення небезпечних та підозрілих предметів, правилам як не спровокувати пожежу та як діяти у разі її виникнення, а також алгоритм дій під час сигналу “Повітряна тривога”.
Такі заняття на безпекову тематику допомагають дітлахам зрозуміти, як діяти у стресових ситуаціях аби зберегти своє життя та здоров‘я.
Безпека дітей – наш пріоритет!
Захистимо малечу від небезпеки!
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8856-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8866-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8873-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8875-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8880-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8885-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8901-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8914-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8916-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8854-1024x768.jpg)