Мінна безпека — те, про що треба пам’ятати завжди!
29 січня представниками ГО “Асоціація саперів України” було проведено навчання для здобувачів освіти Бочечківського та Козацького ЗЗСО з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.
Метою заходів є підняття рівня обізнаності учнів щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів, дій до, під час та після раптових обстрілів, інших видів небезпек, а також формування в них навичок безпечної поведінки.
В результаті учні дізналися, що таке вибухонебезпечні предмети (ВНП), яких видів вони бувають та, в майбутньому, зможуть розпізнати ВНП та виконати алгоритм дій у разі їх виявлення.
Кожен учасник зустрічі засвоїв три золоті правила безпеки від саперів України:
– НЕ ПІДХОДЬ!
– НЕ ЧІПАЙ!
– 101 ПОВІДОМЛЯЙ!
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0655-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0667-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0672-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0680-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0690-768x1024.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0694-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0712-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0732-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0734-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0743-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0753-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0760-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0770-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0783-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0790-1024x768.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0811-1024x684.jpg)
Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя.
Дякуємо сертифікованим інструкторам: ГЕНЕРАЛОВУ Олександру Валерійовичу та ЛЕБІДЬ Дар’ї Олександрівні за корисні заняття і турботу про підростаюче покоління.
Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя.
Безпека дітей – наш пріоритет!
Захистимо малечу від небезпеки!