З метою реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в закладах освіти Бочечківської сільської ради проводиться робота щодо забезпечення доступності будівель і приміщень для маломобільних груп населення із забезпеченням універсального дизайну та розумного пристосування.
Козацький ЗЗСО оснащений пандусом та обладнаний туалетом для маломобільних груп населення.
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-1-1024x575.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-2-1024x768.jpg)
Бочечківський ЗЗСО облаштований вхідною групою та пандусом.
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-4-1024x1024.jpg)
![](https://osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Фото-3-1024x1024.jpg)